Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
 
  • PL
  • EN
  • DE
  • FR

Bramy sekcyjne górne g60

Jakość na całe życie.01_g60_line_dekor_woaman.jpg
Obietnica, która zobowiązuje!

Ponad 2 miliony zadowolonych klientów na całym świecie - to nie żaden cud, przy tych przekonujących zaletach!

Zachwycisz się już od pierwszego wejrzenia. Ponieważ brama garażowa g60 jest atrakcyjna, elegancka i reprezentacyjna. Ale dopiero przyglądając się dokładniej poznasz jej szczególne atuty. Znajdziesz w niej więcej inteligentnych rozwiązań, więcej możliwości wyboru, więcej innowacyjności i lepszą technikę.

Mimo to model g60 nie jest droższy od innych bram garażowych tej klasy.

Jak to możliwe? Dzięki nowej, stworzonej od podstaw koncepcji, w której zawarliśmy zarówno wyniki licznych studiów i ankiet, jak i całe doświadczenie i wiedzę, jakie nabyliśmy przez lata będąc jednym z wiodących producentów bram garażowych.

Szczegóły techniczne:02_g30-tech.jpg

Nadzwyczajne wyniki
W bramie g60 nie oszczędzano na niczym. A już na pewno nie na materiale. Grubość ścianek paneli wynosi 42 mm. Ta stabilność gwarantuje dużą wytrzymałość na obciążenia i wydłużony okres użytkowania.

Właściwa temperatura
Gruba warstwa izolacji termicznej solidnie chroni przed zimnem i upałem, utrzymuje stałą temperaturę wewnątrz pomieszczenia i oszczędza energię. Wynika z tego doskonały współczynnik U zamontowanych bramy garażowych wynoszący 1,00.

02_g30-tech.jpgKlimatyzacja
Uszczelka przypodłogowa zapewnia zarówno ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, jak i cyrkulację świeżego powietrza. W zależności od tego, czy podczas montażu otwory wentylacyjne zostaną otwarte czy zamknięte.

 

 

 

 

 

03_g30_doublesection.jpgOptymalne wykorzystanie pomieszczenia
Brama garażowa g60, wymagająca do montażu zaledwie 80 mm po bokach, wyznacza nowe standardy. W połączeniu z niewielkimi wymiarami nadproża nadaje się dlatego optymalnie do małych garaży.

Na stanowisku kontrolnym
Wszystkie bramy i napędy do bram firmy Normstahl są badane i certyfikowane przez niemiecki urząd TÜV PRODUCT SERVICE!

Zobacz więcej - strona producenta Normstahl

Zobacz także...