Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
 
  • PL
  • EN
  • DE
  • FR

Drzwi przesuwne

 

drzwi_przesuwne.jpg

Drzwi przesuwne doskonale nadają się do kształtowania przestrzeni mieszkalnych w sposób oryginalny i z rozmachem, zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych. Nawet w starszych domach wykonana niewielkim nakładem modernizacja wystarczy do znacznego podwyższenia komfortu mieszkania. Nie ma już przeszkód, aby podczas pięknej pogody rozkoszować się niebem, naturą i ogrodem przed własnym domem, natomiast podczas złej pogody zamknięte drzwi zapewniają w pomieszczeniach ciepłą i przytulną atmosferę mieszkania.

Drzwi przesuwne VEKA są szczególnie zalecane w sytuacjach, gdy przemieszczane mają być tafle szkła o dużych powierzchniach. Skrzydła spoczywają na osobnych szynach, przy otwarciu drzwi jedno ze skrzydeł zostaje lekko uniesione i przesunięte w bok.

W przypadku drzwi o mniejszych rozmiarach zalecamy systemy równoległych drzwi przesuwno-uchylnych VEKA.

Program drzwi przesuwnych VEKA stwarza perspektywy komfortowego mieszkania oraz jest idealnie dostosowany do różnych wymiarów oraz indywidualnych wymagań. Odporny na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne materiał gwarantuje nawet przy dużych elementach absolutną stabilność kształtu, a przemyślana konstrukcja zapewnia optymalne bezpieczeństwo, także na wypadek silnych burz i zacinającego deszczu. W zależności od potrzeb można stosować pojedyncze lub wielokrotne kombinacje elementów stałych i ruchomych, a indywidualne życzenia odnośnie wzornictwa mogą być spełnione w oparciu o szeroką ofertę atrakcyjnych kolorów i deseni.

Zobacz także...
  • Veka Topline

    Stabilne, najwyższej jakości profile wielokomorowe o grubych ściankach. Trwałe, odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz łatwe do pielęgnacji tworzywo. Ujednolicone grubości ścianek i duża ilość żebrowań zapobiegają wypaczaniu się ram. Wzmocnienia stalowe...

    więcej »