Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
 
  • PL
  • EN
  • DE
  • FR

Modele bram

 

osd_euroline_9016_front.jpgEUROLINE-ISO

Perfekcyjne wykonanie

Nie tylko dla miłośników dynamicznych, wyraźnych linii brama EUROLINE-ISO jest priorytetowym wyborem. Nowoczesna, modna i harmoniczna - dobrze pasuje do nowoczesnej architektury.

 

osd_eurotrend_9006_front.jpgEUROTREND-ISO

Perfekcyjne wykonanie

Spokojna i zrównoważona, nie tylko modna, ale i nowoczesna:
Model EUROTREND-ISO z aktualnym przetłoczeniem środkowym jest optymalny zarówno w nowych, jak i w remontowanych obiektach.

 

osd_euroflair_9016_front.jpgEUROFLAIR-ISO

Najwyższa stabilność

Nowa twarz serii Euro: Charakterystyczne przetłoczenie w górnym segmencie paneli zapewnia świetny, atrakcyjny wygląd. Znana, ale jednak inna - z dużym urokiem.

 

osd_euroclassic_9006_front.jpgEUROCLASSIC-ISO

Najwyższa stabilność

Powierzchnia bramy EUROCLASSIC-ISO wykonana jest w formie symetrycznych przetłoczeń kasetonowych. Reprezentacyjna struktura kasetonowa nadaje bramie klasyczne rysy w najelegantszej formie.

Z różnymi przeszkleniami w kasetonach brama EUROCLASSIC-ISO oferuje jeszcze o wiele więcej możliwości aranżacyjnych.

 

osd_eurostyle_9006_front.jpgEUROSTYLE-ISO

Najwyższa stabilność

Szlachetna prostota gładkich segmentów bramy EUROSTYLE-ISO predestynuje ten model do stylu budowlanego 21 wieku, już dzisiaj jest on preferowany przez wielu architektów ze względu na swój wyrazisty wygląd.

 

osd_paneel_eurodecor_dark.jpgEURODEKOR

Doskonała powierzchnia

Uwielbiasz naturalne ciepło drewna, ale cenisz również łatwe utrzymanie czystości powierzchni stalowych? Teraz możesz połączyć je w prosty sposób ze sobą!

Wybierz jeden z dwóch deseni trzy Eurodekor imitujących naturalny, autentyczny wygląd drewna - i to bez żadnej dopłaty! Uciążliwe malowanie jest od teraz niepotrzebne, a Twoja "drewniana" brama wygląda zawsze jak nowa.

 

osd_design_d315_front.jpgBRAMY DESIGN

Ty projektujesz - my wykonujemy

Każda brama jest niepowtarzalna: Te warianty wzornicze potrafią sprostać Twojej kreatywności, życzeniom dotyczącym swobody projektowej oraz możliwościom dopasowania wyglądu.

Jako ozdoba domu albo element wykańczający całość, z naszymi wieloma możliwościami wzorniczymi możesz stworzyć coś absolutnie wyjątkowego.

 

osd_aluframe_longlife_fichtenstein_front.jpgALUFRAME

Różnorodne możliwości

Indywidualność jest atutem bram w aluminiowej konstrukcji ramowej. Poszycia wykonane samodzielnie przez użytkownika z najprzeróżniejszych materiałów lub fabryczne poszycia bram pozwalają zaspokoić wszystkie życzenia.

 

osd_aluframe_poszycia_front.jpgALUFRAME POSZYCIA WIELOWARSTWOWE

Drewno - naturalny materiał budowlany, poddany obróbce najwyższej jakości, posiada z niczym nieporównywalny, ciepły wygląd. Bogate wzornictwo oferuje szeroki wybór powierzchni, od szlachetnych po rustykalne.

 

osd_aluframe_longlife_fichtenstein_front.jpgALUFRAME LONGLIFE ALU-ISO

Aluminiowa konstrukcja

Jak żadna inna powierzchnia bramy, model Longlife daje możliwość pokazania własnej indywidualności i kreatywności. Bogaty wybór wzorów od klasycznego do nowoczesnego oraz róznorodne kolory pozwalają na bezgraniczną fantazję.

 


Zobacz więcej - strona producenta Normstahl