Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
 
  • PL
  • EN
  • DE
  • FR

Bramy sekcyjne boczne

Jakość na całe życie.ssd_cover_picture_0807.jpg
Obietnica, która zobowiązuje!

Korzystać z życia w dobrym nastroju: Twojej nowej bramy garażowej będą Ci wszyscy zazdrościć!

Przyjazna dla wszystkich domowników, bardzo wszechstronna i przekonująca zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym: Bramy segmentowe boczne firmy Normstahl są czymś wyjątkowym.

    Prowadzone są po łuku w niewielkiej odległości od ściany bocznej garażu. Nie zabierają miejsca za ani przed bramą, nie zmniejszają wysokości ani szerokości otworu wjazdowego.
    Nawet dzieci mogą z łatwością odsunąć bramę na bok. Pomocnicze drzwi w skrzydle bramy są niepotrzebne. Dzięki łożyskowanym rolkom jezdnym brama otwiera się i zamyka niezwykle cicho.
    Bramy segmentowe boczne nadają się do każdego typu garażu. Firma Normstahl oferuje ciekawe i indywidualne rozwiązania do każdego otworu garażowego: konwencjonalnych w kształcie prostokąta, ale też zakończonych pełnym lub częściowym łukiem.

Zaufaj 60-letniemu doświadczeniu jednego z największych producentów markowych bram garażowych i zrób ze swojego garażu niepowtarzalny "oryginał". Z jakością i komfortem bramy segmentowej bocznej firmy Normstahl.

Szczegóły techniczne:

Przekonująca zasada działania: W bramach segmentowych bocznych pojedyncze segmenty połączone są ze sobą tak jak przegub i prowadzone po łuku w kierunku ściany bocznej garażu. Bramy boczne wykonane są jako samonośna konstrukcja typu sandwich lub aluminiowa konstrukcaj ramowa, posiadają łożyskowane rolki jezdne i prowadzące. Najważniejszy jest komfort: możesz zawsze otworzyć bramę tylko na tyle, na ile potrzebujesz - np. żeby odstawić rower albo wejść lub wyjść z garażu.
tech1.jpg
Odpowiedni kształt: prawie do każdego typu garażu i wymagań użytkownika jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązanie. Bramy segmentowe boczne posiadają prowadnice łukowe o zróżnicowanych kształtach, co umożliwia różnorodne warianty projektowe. Konstrukcja bramy została tak rozwiązana, że nie zmniejsza ani wysokości, ani szerokości otworu wjazdowego garażu.
tech2.jpg
Cichobieżne prowadzenie podłogowe: Zanieczyszczenia albo lód nie stanowią żadnego problemu: Brama prowadzona jest po obniżonej szynie na wysokości ok. 15 mm, po której mogą bez problemu przejeżdżać również ciężkie pojazdy i która nie niszczy ogumienia.
tech3.jpg
Szczelna na całym obwodzie: Brama segmentowa boczna firmy Normstahl wyposażona jest z 3 stron w uszczelki szczotkowe, a na krawędzi zamknięcia w uszczelkę gumową. Ten system uszczelnień zapewnia optymalne uszczelnienie bramy, a szczotki nie działają hamująco (jak np. uszczelki gumowe), podnosząc kulturę pracy bramy.
tech4.jpgtech5.jpg


Zobacz więcej - strona producenta Normstahl

Zobacz także...