• Polish
  • English
  • German

O firmie

Największą satysfakcją jest zadowolenie naszych klientów.

W ofercie posiadamy szeroką gamę stolarki okiennej i drzwiowej PCVparapetówstolarki aluminiowejfasad.  Bazujemy na sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

Chcąc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość, sprzedawane wyroby posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. Dzięki utrzymywaniu wysokich standardów podczas całego procesu produkcyjnego, gwarantujemy bezpieczeństwo, trwałość oraz komfort ich użytkowania.

Świadczymy dodatkowo usługi związane z dowozem i instalacją zakupionych u nas produktów. Na Państwa życzenie nasze wykwalifikowane ekipy montażowe zrobią to szybko, sprawnie i profesjonalnie.

zdjecie zdjecie
zdjecie

Biuro handlowe i zakład produkcyjny P.W. Vemat Mateja Zbigniew prężnie działa od 2000 roku i mieści się w Tomaszowie Lubelskim. Swoją działalnością jednak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe wykracza dalece poza obszar woj. lubelskiego, obejmując teren całej Polski, a nawet Europy. Duże zainteresowanie na rynkach zachodnich sprawia, iż eksportowane przez Vemat wyroby coraz częściej trafiają do mieszkańców FrancjiNiemiec czy Belgii.

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na pełną i rzetelną informację na temat artykułów posiadanych w ofercie, ich ceny, właściwości i parametrów.

Korzystając z bogatej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, pomożemy Państwu wybrać odpowiedni produkt, dostosowany do indywidualnych potrzeb, funkcjonalny i zgodny z oczekiwaniami estetycznymi nawet najbardziej wymagającego klienta.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i dostarczymy szczegółowych informacji mogących Państwu ułatwić dokonanie właściwego rozwiązania.

Zespół firmy Vemat