Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
 
  • PL
  • EN
  • DE
  • FR

Perfekcyjne okucia WINKHAUS

Zanim kupisz nowe okna, sprawdź, czy są w nich okucia Winkhaus!

Winkhaus do okien

s_okucia1.jpgJednym z podstawowych elementów, z których składa się okno, jest okucie. Jakość i trwałość okucia ma decydujący wpływ na bezawaryjne i długoletnie użytkowanie okna. To od okucia zależy przede wszystkim komfort obsługi okna, płynne otwieranie, uchylanie i zamykanie skrzyła.

Okucie może spełniać wiele funkcji dodatkowych: reguluje intensywność przewietrzenia, przytrzymuje skrzydło w wybranym położeniu, zabezpiecza przed zatrzaśnięciem podczas przeciągu itd. Przed podjęciem decyzji o kupnie okien warto zapoznać się z rozwiązaniami technicznymi, jakie proponuje system Winkhaus

activPilot - Nowe okucie uchylno-rozwierane

activ_pilot2.jpg

activPilot to nowe okucie Winkhausa, które w przyszłości zastąpi popularnego autoPilota.
Prezentowany na targach w Norymberdze oraz na poznańskiej BUDMIE budził wiele emocji producentów okien.
Klienci wypowiadają się z uznaniem o nowym sposobie ryglowania ośmiokątnym trzpieniem, zwanym krótko grzybkorolką. Podoba się też nowy sposób regulacji docisku skrzydła do ościeżnicy – precyzyjny i wygodny. Zupełna nowość w naszej branży to zgrabna dźwignia do okien ze słupkiem ruchomym uruchamiana przyciskiem. Klienci cenią elegancję tego rozwiązania.
activPilot ma jeszcze wiele innych plusów, które dostrzegamy dopiero po bliższym przyjrzeniu się temu produktowi.
Najistotniejsza jest wielofunkcyjność elementów. Jeden detal może łączyć aż 3 funkcje: blokady obrotu klamki, wślizgu i zatrzasku balkonowego. Mamy tu do czynienia z paradoksem: przy zredukowanej ilości elementów okucia wzrosła liczba funkcji dodatkowych, które może spełniać okno. Zanim nowe okucie znajdzie się w sprzedaży, upłynie jeszcze sporo czasu. Jednak już teraz nie brak zapytań o szczegóły nowego rozwiązania.
Pojawienie się okucia autoPilot było przełomem w branży okiennej. activPilot będzie z pewnością jego godnym następcą.

Zobacz animowany pokaz okuć activPilot

Okucie autoPilot

Winkhaus autoPilot jest innowacyjnym i sprawdzonym przez wiele lat systemem okuć uchylno-rozwieranych, który dzięki funkcjonalności, bezpieczeństwu i stabilności, jak też łatwej obróbce i wielostronności jest wiodącym systemem okuciowym na rynku.

W zależności od Państwa indywidualnych wymagań oferujemy Państwu atrakcyjny i różnorodny program okuciowy, który jest dopasowany do Państwa procesów produkcyjnych i spełnia wysokie wymagania Państwa klientów.Zobacz więcej - strona producenta Winkhaus